About us

درباره ما

الماس اپتیک با پشتوانه سالها تجربه عملی در زمینه عینک های آفتابی و همینطور عینک های طبی به همراه تیمی کارآمد و مجرب پا به عرصه ظهور نهاد. این تیم در سالهای اخیر با توجه به گستردگی استفاده از شبکه های اجتماعی در این زمینه نیز فعال گردید تا بتواند خدمت بهتر و موثر تری به هموطنان عزیزمان ارائه دهد. در همین سیر تکامل و گستردگی و همینطور پیشرفت استفاده از خدمات اینترنتی و رایانه ای ، الماس اپتیک به همراه تیم فنی و اجرایی و همینطور گروه رایانه ای خود اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی الماس اپتیک در زمینه تخصصی عینک نمود.
بی شک این فروشگاه با توجه به تجربه عملی و پشتوانه علمی یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه تخصصی عینک می باشد.امید است که در این راه که همانا ارائه خدمات مفید و موثر به هموطنان عزیزمان است قدم کوچکی برداشته و موفق بوده باشیم.

لوگو الماس اپتیک

همینطور از خدمات الماس اپتیک می توان به امکان ارسال کالا به رایگان کالا در شهر تهران طبق ظوابط سایت الماس اپتیک اشاره کرد و امید است این امکان برای تمامی شهرستان های کشور عزیزمان فراهم گردد.

یکی از بزرگترین اهداف الماس اپتیک کاهش هزینه های خرید هموطنان عزیزمان می باشد. از جمله این صرفه جویی ها می توان به کاهش سفرهای غیر ضرروری شهری اشاره کرد. همینطور الماس اپتیک وظیفه خود می داند با در نظر گرفتن بهترین کیفیت ، بهترین و مناسب ترین قیمت  را به هموطنان عزیز ارائه دهد.

الماس اپتیک سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان دارد.در همین زمینه تلاش شده است که در ارائه محصولات از بهترین برند ها استفاده گردد و در توضیح محصول به کوچکترین جزئیات نیز توجه شود تا بتوانیم بهترین راهنمایی را جهت انتخاب مناسب شما داشته باشیم. این تیم همواره پاسخگوی مشتریان محترم می باشد.

آدرس فروشگاه : تهران-شهرک غرب- بلوار دادمان-خیابان درختی-نبش کوچه راش-پلاک۶

تلفن فروشگاه : ۰۲۱۸۸۰۸۶۱۹۴

ایمیل : almasopticgharb@gmail.com